Практичні Семінари від газети
«Все про бухгалтерський облік»

Семінар-практикум

16 Липня   |   м. Київ

«День бухгалтера – святкуємо по-українськи» БУХАЛТЕРЕ, ПОПЕРЕДЬ ШЕФА, ЩО ТИ НА СЕМІНАРІ

Реєстрація: "09:30" - "10:00". Початок о "10:00" (тривалість "07:00" год.).
Адреса: Концертна зала, Дегтярівська 49, Центр культури та розвитку.

Вартість участі в семінарі:

  • Для не передплатників — 820 грн
  • Для передплатників — 820 грн
  • 820 грн

УВАГА! УВАГА! Для ВСІХ БУХГАЛТЕРІВ УКРАЇНИ ОДНА ЦІНА!

АКЦІЯ! При оплаті 15 липня:   820 грн. 


А також на вас чекають: етнічна інструментальна музика, цікаві напої в українському стилі та ще багато різних веселощів.Кожен учасник отримає подарунок !

Залишилося 220 місць

Зареєструватися

← Крок 1

Для продовження реєстрації необхідно підтвердити, що Ви передплатили газету "Все про бухгалтерський облік".
Оберіть зручний для Вас варіант.
Далі →

Залишилося 220 місць

Зареєструватися →

Адреса: Концертна зала, Дегтярівська 49, Центр культури та розвитку.

Програма семінару

«День бухгалтера – святкуємо по-українськи» БУХАЛТЕРЕ, ПОПЕРЕДЬ ШЕФА, ЩО ТИ НА СЕМІНАРІ

16 Липня   |   м. Київ

Залишилося 220 місць

Людмила Шахно Міжнародний сертифікований професійний бухгалтер САР, СІРА. Досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту з 1998 року. Директор Академії професійного бухгалтера. Головний бухгалтер холдингу професійних послуг "Західна консалтингова група"

Ковальчук Володимир Володимирович юрист-практик, кадровик підприємства, викладач, тренер (головні напрямки діяльності – юридичні послуги, освіта для дорослих). Консультант багатовекторної телефонної «гарячої лінії» для профспілкових активістів, представників суб’єктів господарювання, працівників. 15-річний досвід проведення семінарів і тренінгів з різної тематики (цивільне, податкове, трудове, фінансове право) для підприємців, бухгалтерів, представників громадських організацій.

Дробоття Сергій Миколайович Відомий експерт-консультант із питань оподаткування, спеціалізація – ПДВ, ТЕД, ЗЕД. Має багаторічний досвід роботи в ДПАУ (10 років) на посаді начальника відділу ПДВ, автор численних статей та публікацій із питань оподаткування.

Роман Герштун Засновник ProCRM Бізнес-аналітик Експерт з автоматизації та впровадження CRM(ERP) систем 6+ років досвіду 75+ реалізованих проектів

Роман Герштун (тренер) практик ораторської майстерності співзасновник ораторського клубу KATANA SPEAK учасник міжнародної спільноти TOASTMASTERS 4+ роки досвіду

Олена Ваталева (артистка оригінального жанру) Артистка оригінального жанру.Эффектна шоу-програма з використанням хула-хупів, жонгляжа, лассо під динамічну музику і спеціальним освітленням. Більше 15 років виступає на аренах цирків, сцен, у святкових концертах, в нових клубах, на святкових заходах, на різних корпоративних заходах. У її репертуарі існують різноманітні оригінальні номери, які є авторськими . Весь її виступ побудовано, як яскраво-феєричне шоу.

Дроговоз Юлія - сертифікований аудитор, директор ТОВ «АФ «Фінансовий клуб» - віце-президент УСПП з питань економічної політики; - заступник голови Громадської ради при ДФС України; - голова Громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві; - заступник голови Громадської ради при Міністерстві фінансів України; - член Громадської ради при ДРС України; - член Громадської ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики; - член Палати податкових консультантів; - член Експертної ради при Міністерстві фінансів України з питань підготовки узагальнюючих податкових консультацій; - професійний аналітик у сфері економіки; - фахівець у сфері оподаткування; - автор публікацій та статей в бухгалтерських спеціалізованих виданнях.

Теми семінару:

1.    Податок на додану вартість: практика та поради.

2.    Бухгалтерський облік і податок на прибуток:

- Вплив списання заборгованостей на фінансовий результат та податок на прибуток.

- Вимоги стандартів бухгалтерського обліку щодо нарахування резервів сумнівних боргів та відображення таких операцій.

- Списання безнадійної дебіторської та  кредиторської заборгованостей.

- Особливості відображення в обліку та фінансовій звітності дебіторської та кредиторської заборгованостей. Її класифікація згідно національних стандартів.

3.Організація оплати праці на підприємстві: практичні рекомендації.

4.    Відпустки.

5. АКЦИЗ: зміни з 1 липня 2019 року.


  Ви також матимете можливість на  індивідуальні консультації.


Святкова шоу-програма

Олена Ваталева

Артистка оригінального жанру.

Эффектна шоу-програма з використанням хула-хупів, жонгляжа, лассо під динамічну музику і спеціальним освітленням. Більше 15 років виступає на аренах цирків, сцен, у святкових концертах, в нових клубах, на святкових заходах, на різних корпоративних заходах. У її репертуарі існують різноманітні оригінальні номери, які є авторськими. Весь її виступ побудовано, як яскраво-феєричне шоу.

 Сергій Костецький
Переможець телепроекту «Танці з зірками»  2 сезону разом з Лілією Підкопаєвою, переможець телепроекту  «Танцюю для тебе» з Іриною Мерлені, призер Танцювального Євробачення 2008 року в Глазго, головний хореограф міста Хмельницького в проекті Майданс, чемпіон Європи з паппінгу, хореограф-постановник телепроектів: «Танцюю для тебе», «Топ-модель по-українськи», «Пацанки Нове Життя», «Зірка+Зірка», призер чемпіонату світу з латиноамериканських танців, віце-чемпіон з хіп-хопу у дуетах Європи, володіє більш ніж 150 танцювальними стилями.Роман Герштун

  • Практик ораторської майстерності
  • Співзасновник ораторського клубу KATANA SPEAK
  • Учасник міжнародної спільноти TOASTMASTERS
  • 4+ роки досвіду


GOVOR

GOVOR - музикант, виконавець і композитор, автор пісень. Кліп на трек "Сеньорита" менше ніж за 2 тижні набрав 2 млн переглядів. Кліп «Не слушай ум» відразу набрав 1.5 млн переглядів. Дмитро займається спортом, підтримує здоровий спосіб життя, захоплюється футболом, психологією і професійно займається автоспортом. Брав участь в зйомках нового скетч-шоу Руслана Ханумака для 95 кварталу. Зараз презентує новий кліп «Танцуй». Також займається озвученням численних фільмів і планує зйомки в головній ролі одного з українських бойовиків.

Катя GROYS

Катя GROYS - молода перспективна артистка, яка вже встигла взяти участь у численних зйомках і телевізійних кастингах, а так же зайняла призове місце на фестивалі «INTERSHOW» в Польщі. Катя є актрисою багатьох телешоу: «Пацанка - Панянка», «Київ вдень і вночі», «Богиня шопінгу». Також знімалася в кліпах багатьох артистів і зараз активно виступає на літніх майданчиках Києва. Нещодавно презентувала нову ліричну роботу «Не йди» і готується до зйомок кліпу на неї

Зареєструватися

← Крок 1

Для продовження реєстрації необхідно підтвердити, що Ви передплатили газету "Все про бухгалтерський облік".
Оберіть зручний для Вас варіант.
Далі →